Барча ишлаб чиқарувчи ва етказиб берувчи хўжалик юритувчи субъектларга
Ўзбекистон Республикаси Президентининг 19.06.2023 йилдаги ПК-196 - сонли "Аҳолининг руҳий саломатлигини муҳофаза қилиш хизматини янада ривожлантириш тадбирлари" тўғрисидаги қарорига асосан, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлигининг "Ozmedimpeks" MЧЖ томонидан Руҳий саломатлик тиббиёт маркази учун марказлаштирилган психотроп дори воситалари бозорини маркетинг тадқиқоти ўтказилмоқда.
Шу муносабат билан Сиздан, 2024 йил 29 март куни соат 18:00 га қадар info@uzmedimpex.uz электрон манзилига 3-иловага мувофиқ нархлари кўрсатган ҳолда тижорат таклифини юборишингизни сўраймиз. 1-иловада йиллик эҳтиёж, доза, харид учун миқдор ва бир бирликнинг бошланғич нархи, 2-иловада сотиб олиш режалаштирилган дори воситалари бўйича техник топшириқ кўрсатилган.
Ишлаб чиқарувчи бўлмаган ишлаб чиқарувчиларнинг ваколатли дистрибюторлари ишлаб чиқарувчидан рухсатнома (авторизация) ёки расмий келишув ҳатини 4-иловага мувофиқ тақдим этишлари керак.

Во исполнение Постановления Президента Республики Узбекистан
от 19.06.2023г. №ПП-196 «О мерах по дальнейшему развитию службы охраны психического здоровья населения», в целях осуществления централизованных закупок лекарственных препаратов Министерством здравоохранения Республики Узбекистан, ООО «O’zmedimpeks» в лице рабочего органа, проводится маркетинговое изучение рынка психотропны
х лекарственных препаратов для Медицинского центра психического здоровья.
В связи с этим просим Вас направить коммерческое предложение с указанием цены согласно Приложения №3 на электронный адрес info@uzmedimpex.uz  в срок до 18:00 ч. 29.03.2024г. (UTС+05:00), в Приложении №1 указана годовая потребность, дозировка, количество к закупке, в Приложении №2 указано техническое задание на планируемые к закупке препараты.
Официальные дистрибьюторы заводов изготовителей компании, не являющиеся производителями, должны представить авторизацию или официальное письмо соглашение от завода изготовителя, согласно Приложению №4.